n
Читав я про один дослід "скільки коштує бургер, якщо його робити від початку й до кінця самому" - виходить більше $1000 за штуку. Щоб спекти булочку треба мука, щоб була мука треба щоб було зерно, а щоб було зерно його треба виростити, і так для всіх інших компонентів. Якщо все це робити самому - з голоду сконаєш до того, як бургер з'їж.
Не, крім всього цього - сам, все зробив сам. Сам дивився, сам руками водив.